Αλ. Πνευματικός: Είμαι ικανοποιημένος από την αντιμετώπιση του “Ζορμπά”
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/09/8548456.jpg?fit=744%2C419&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ικανοποιημένος από την ετοιμότητα και την εξαιρετική δουλειά που έκαναν στο Δήμο δήλωσε ο Αλέξανδρος Πνευματικός στρέφοντας τα βέλη του κατα όσων του επιτέθηκαν για ελλειπή προετοιμασία και του καταλόγισαν ευθύνες για σημεία όπως η Αλμυρή και Κάτω Ασσος.
Σε μια συνέντευξη τύπου που κράτησε 30 λεπτά ο Δήμαρχος αναφέρθηκε περιοχή περιοχή τι έκανε ο δήμος και ποσο καλά δούλεψε ο ίδιος και οι αντιδήμαρχοί του.