Κλειστά για δύο ημέρες όλα τα σχολεία και οι παιδικοί σταθμοί του Δήμου Βέλου Βόχας (video)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/09/565847844.jpg?fit=290%2C174&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Με εντολή Δημάρχου όλα τα σχολεία του Δήμου Βέλου Βόχας, Α΄θμιας και Β΄θμιας εκπαίδευσης καθώς επίσης τα νηπιαγωγεία και οι παιδικοί σταθμοί, θα παραμείνουν κλειστά για δύο ημέρες, Δευτέρα και Τρίτη (1 και 2 Οκτώβρη) προκειμένου να γίνουν καταγραφές και αποκατάσταση των ζημιών ώστε να επανέλθει η ομαλή λειτουργία των σχολικών μονάδων και η ασφαλή προσέλευση των παιδιών.
Ο Δήμαρχος Βέλου Βόχας
Αννίβας Παπακυριάκος