Πραγματοποίησε τον αποκριάτικο χορό του o Σύνδεσμος Υδραυλικών Κορινθίας
Κοινοποίηση ειδήσεων
Σε πολύ όμορφο κλίμα και τιμώντας τους παλιούς συναδέλφους τους ο σύνδεσμος Υδραυλικών Νομού Κορινθίας γλέντησε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες με ζωντανή ορχήστρα.
Το παρών έδωσαν μεταξύ άλλων ο Δήμαρχος Κορινθίων Αλ. Πνευματικός, ο επικεφαλής της μειοψηφίας Βασίλης Νανόπουλος, ο Περιφερειακός Σύμβουλος Γ. Πετρίτσης και η πρόεδρος της ΟΕΒΕ Μαρίνα Ταουξίδη.
![](https://i0.wp.com/ekorinthos.gr/wp-content/uploads/2018/02/IMG_20180203_220745.jpg?resize=300%2C225&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ekorinthos.gr/wp-content/uploads/2018/02/IMG_20180203_220754.jpg?resize=300%2C225&ssl=1)