Πολλά κλαδιά και κορμοί δέντρων πάνω στις γραμμές του προαστιακού στο Κιάτο – Εκτός λειτουργίας ο προαστιακός μεταξύ Κορίνθου και Κιάτου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/09/5846498.jpg?fit=640%2C480&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Πολλά κλαδιά και κορμοί δέντρων πάνω στις γραμμές του προαστιακού στο Κιάτο
Εκτός λειτουργίας τέθηκε η γραμμή του προαστιακού μεταξύ Κορίνθου – Κιάτο, καθώς συνεργεία του ΟΣΕ εργάζονται για την αποκατάσταση του δικτύου στο τμήμα αυτό.
Η ΤΡΑΙΝΟΣΕ μετακινεί τους επιβάτες της της στο τμήμα Πάτρα – Κιάτο – Κόρινθο και αντίστροφα με λεωφορεία, επεκτείνοντας την λεωφορειακή γραμμή Πάτρα-Κιάτο στο ήδη ισχύον δρομολογιακό πρόγραμμα. Ακόμη, προστίθενται ένα δρομολόγιο λεωφορείου μεταξύ Κορίνθου και Κιάτου, το οποίο ανταποκρίνεται με τις αφίξεις και αναχωρήσεις του προαστιακού στην Κόρινθο.