Συνεργασία με το Ρωσικό Υπουργείο Τουρισμού υπέγραψε ο Σπύρος Καραβούλης
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/03/14611102_1439204272760669_6959895404599713039_n-1.jpg?fit=799%2C419&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Mνημόνιο συνεργασίας υπέγραψαν ο LTO και το Υπουργείο Τουρισμού της Ρωσίας στο
Ελληνικό περίπτερο στην έκθεση τουρισμού MITT της Μόσχας !
Στην Εκθεση Τουρισμού η Περιφέρεια Πελοποννήσου συμμετείχε με δικό της περίπτερο, φιλοξενώντας τον Τουριστικό Οργανισμό Λουτρακίου.Παρών ηταν ο θεματικός Αντιπεριφερειάρχης κ. Απόστολος Παπαφωτίου
Ο Πρόεδρος του LTO κ. Καραβούλης Σπύρος, παραβρέθηκε και υπέγραψε μνημόνιο συνεργασίας με τον Γενικό Διευθυντή κ.Roman Skorry ο οποίος εκπροσωπούσε το Υπουργείο Τουρισμού της Ρωσίας