Εφτασε στην Κόρινθο το Άγιο φως (video)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/04/rds.jpg?fit=640%2C480&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο Απόστολος Ε.Παπαφωτίου και ο Γιώργος Πετρίτσης έφεραν το Άγιο Φως το αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος. στον Καθεδρικό Ιερό Ναό Αποστόλου Παύλου Κορίνθου.
Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο Απόστολος Ε.Παπαφωτίου και ο Γιώργος Πετρίτσης έφεραν το Άγιο Φως το αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος. στον Καθεδρικό Ιερό Ναό Αποστόλου Παύλου Κορίνθου.