Γιώργος Δέδες: Σοβαρά προβλήματα σε κρίσιμες υποδομές αντιμετωπίζει η Κορινθία (video)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/10/43248222_1828030457294796_2283011787701878784_n.jpg?fit=714%2C960&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Αυτοψία του Γενικού Γραμματέα Υποδομών κ. Γιώργου Δέδε στις πληγείσες περιοχές του Σχίνου Λουτρακίου.
Επικεφαλής κλιμακίου μηχανικών του Υπουργείου Υποδομών και Μεταφορών, ο Γενικός Γραμματέας Υποδομών κ. Γιώργος Δέδες επισκέφθηκε σήμερα το πρωί τις πληγείσες περιοχές του Σχίνου Λουτρακίου, μαζί με τον Δήμαρχο Λουτρακίου-Περαχώρας-Αγίων Θεοδώρων, τον Αντιδήμαρχο Κώστα Παντελέου , τον Προϊστάμενο των τεχνικων υπηρεσιών κ.
Δημήτρη Μακρίδη και τον Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Πισίων κ. Γιάννη Γκίκα παργματοποιήθηκε επίσκεψη σε όλες τις περιοχές που επλήγησαν από τις βροχές