Μεγάλη συμμετοχή στην μαθητική παρέλαση στην πόλη των Αγίων Θεοδώρων (ΦΩΤΟ – VIDEO)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/10/par16.jpg?fit=1024%2C686&ssl=1)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκαν οι εορταστικές εκδηλώσεις στη Πόλη των Αγίων Θεοδώρων.
Οι εκδηλώσεις ξεκίνησαν με την καθιερωμένη δοξολογία και εν συνεχεία καταθέσεις στεφάνων στο μνημείο πεσόντων. Τηρήθηκε 1 λεπτού σιγή εις μνήμη των πεσόντων, και ακολούθως ανακρούστηκε ο Εθνικός μας Υμνος απο την Φιλαρμονική Λουτρακίου. Αμέσως μετά ακολούθησε η καθιερωμένη μαθητική παρέλαση. Παρών στις εκδηλώσεις ο Δήμαρχος Αγίων Θεοδώρων κος Γ. Γκιώνης , ο Αντιδήμαρχος κος Σ. Ράτης ο Πρόεδρος και μέλη του Δ.Σ του Δήμου, της Δημοτικής κοινότητας , Προέδροι Συλλόγων και της Ομοσπονδίας οικιστών, ο Διοικητής του ΑΤ Αγίων Θεοδώρων και ο Διοικητής του Λιμενικού Τμήματος Αγίων Θεοδώρων.
Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί:
Δείτε στις φωτογραφίες που ακολουθούν:
![](https://i0.wp.com/1.bp.blogspot.com/-g09ViD41BGI/W9W1Gz-9eBI/AAAAAAAAUao/2lvD8e_9LcgSeDRq0fdK3Mz-LyS38mN8ACLcBGAs/s320/par1.jpg?resize=441%2C420&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/2.bp.blogspot.com/-J5M0GnE0uHY/W9W1Ph4lkCI/AAAAAAAAUbE/qnGQQkmbLWU6thmsRqz1HELVFlJyYFTVgCLcBGAs/s320/par2.jpg?resize=442%2C336&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/2.bp.blogspot.com/-wq19g2yKIZA/W9W1LQjihDI/AAAAAAAAUa8/DKBLwmtJi9gTuxA0xNNb6BlQ_Wgka3Y1QCLcBGAs/s320/par14.jpg?resize=445%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/4.bp.blogspot.com/-zGF5GG1mK6U/W9W1PFBItPI/AAAAAAAAUbA/Cnw-NnOPBzABHMkx0dfGO-sFeBH7x_AZwCLcBGAs/s320/par16.jpg?resize=443%2C296&ssl=1)