Άναψε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο στους Αγίους Θεοδώρους – Σήμερα η συναυλία με τον τραγουδιστή Θάνο Καλλίρη (video-φώτο)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221216_185123.jpg?fit=640%2C480&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Τα Χριστούγεννα ήρθαν στην πόλη των Αγίων Θεοδώρων, αφού ο Δήμος με μία πλούσια εκδήλωση, άναψε και φέτος το Χριστουγεννιάτικο δέντρο στην πλατεία Ευαγγελιστρίας.
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_67macEmQFb90R_z5tJnG80y-3qipBFOQDFaZSmS-ViW9nQtsKs816JBpd9qV_PSQMb2ZUJ4Wqm9sX-TSgYNXa1mJyhWj3RadSVs_JFZ9VlD3gAM3b0i7QpMMwquiA0yQyq8qYtV50ODx2NKdmst4mvkNpPik4o8pvpgjHnJFnc0IZp3kumPDPajC/w640-h480/IMG_20221216_191800.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiBM35Hf-yUjk6VQCg7mBdyUFnm77tD0wEx0ttQQQaus7C2_ku4ivRCYYJ3VN6tB1YdsSOhPr7kJ3JW1fyzwFeT_vzo-qOb9zaZp02bMxOnpeXeyu77YYpceCDPur5A4gEk08B8LUzLuSBn0i4Yj7Wj8a3ZGLEwj_ApIOycpd4IXQfiLZ_JmBC7QnhM/w640-h360/IMG_20221216_192137.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqul3bAl59obUuZgECirfv4NIh6u2iSFwKZVF_2VXK0UkvjnTlFt5kI2clEWIIJGoI-V9445WhI3XmKOa6RWVIhZh53mqhDc_8IJp9wwJgagrodCEQsFU91Y4pSteE_NWqIq727r4JXUudwMhouvcfErgdSzJsfFMgghYJYy0SON9FmuoFJeiHz45N/w640-h360/IMG_20221216_192140.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTGkqp2rEtOIZd9dCpTcqMqWJMZW7zI7CZdsZAB71gx4G1jpKEY-eECn8hvwrluYA78WugF12z9Bq6jspbYhJsHAL66US_xifc9JCfhbSfUObABGq6TpZWgBuibAgxYM7wc_lZgaJClADR57ICkb3nWLPCqbhiE2TxrvKXE6kO2538IkSJXQCAIKEu/w640-h480/IMG_20221216_192257.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiIDeHRsA8d9n43wuROdEoc85XO74oP--IUFeP6FwuCcq_WKWj0XOyyqPB_V9oWy4vsTTAO2wEFJIQ2LbzxkSvcgTLpgtigiBSZYwu7DUGHxs2W5MthodIsywOHsuBhSfQ2qU-xgaUfLymClJwrwsd6kZNXpN2mMwWKkmUhf1rLbwk3yoTYOToZea0W/w640-h480/IMG_20221216_192301.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjoZl5XOxa6qFSdPAzdVa2cG4SvSnfHxoL15oKWsRsiRpu5672xRHmZxJtbtx3F3d2OWVUHCL9wW-u9MfPci_rUuBOXdAH1EleS-q4oAeqYFwE82hsJMdhbr135hIi-U6OrRBbIj2f0_F39nkmG27rjqbSQpULtyCBqxLZ8SWbpBCgb3qlmAeAL_rwU/w640-h480/IMG_20221216_192306.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpNpCuHZ7KV8880a6Ub_kkyrc-YNcmhukgR2Ms3-y-8Bk-0czek5jn5Saz39LMWz-tx1w6Dxx0WsTFijtq1zr5idDUVYA2DbX4QwgMQwdlrL8NodHsBRFJLhs8eeV9435zLNnU5awnzZ3g3keNhaBVRfCOrC8oWdCc2JZOABqr8aRwuQBOSnSjmJIP/w640-h480/IMG_20221216_192310.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiz0lFLSmpta9sBBCpGx1Z2eL89UUQhox8AdCJR8f2CLZPYzB9h1eHZz471W1TQZAFVgusbBsuo0Ge2KUSWyZ2o0CLe-0CB4FH3k990wv5FD1jiBNja76nkF-c5zb2AcQlziA27SbeUreo2iM1dahg-BNgWJZjgXN_jTcd6fofzmW41TyCQvGM83d9w/w640-h360/IMG_20221216_192332.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQw9Du2y1-lcrj79UJPWGaiDAKl9Lyj8E1M6fZ7y64a1_UxrRudd1bbOMvbzwHWQaV2rE4MEafFaSovR2ACfAMgoF5xuZ5TiR4IjiG8FowhibzlqEPAyoVHRQkgMRl-DzmQ4_2hOuoSb0dSZi1LSbOwgUxdSK2rFa8LCpwsRFG107JAMF31WVevZrb/w640-h480/IMG_20221216_191713.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi4Q6M76TNN1z1XETkDrFvY1k_7hIGcwShXma0qPtnID61G4K8HmCNxtfNwhnc80LBOZ9JndFrWwmU5ys-Sx6lgAg6eJLsLX13m3EwlX1ocfX8Ac9KkHxM5Ghw6VPhT5zHrzExRhoDxmazw8q_Ga7La5iIAeo4nqKOxRYRvnpwICUP-Mwf6f_RCELf7/w640-h480/IMG_20221216_191728.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhr4iQ4JCsIG3SIxr4v9VK-vfdgDE2TTBcKYcY2xZxBbXUUQaYi5I9X5SkxWEjft7NG0OUtxBCEkkclH4JAfKl62h9y8Ir6b03mY5lVQrYPKa13xxwfXGm9eki3_iKpXkjHNqvC9DoKmQkfY9ta3g6o_x_RtLv_zjTKNDpDmALQMIDwr4kqEcUaDjrK/w640-h480/IMG_20221216_191735.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhghzlcMTGgXfTqG5kybIJebUiFPdt8yTkltuofw2YXAC_55KqY1HrjlaGHAAgdPKG9muBNiJLeXTQF0MGEBDCCf3wrv42ByzmAIjNFWf9Tdtwc6U3XetLeEeb4YxaK_x35mzCAXTmR6Ez8phCrPDBd4Df_vaKLtD7wUwsW1hmxH_XzZO9PHVKPvw8U/w640-h480/IMG_20221216_191746.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjudwavhJ7p2mL_LDGMEzdGyzRqVPY073AkI7iDKqXkDQEP0YQh1C-hzYsQ1qpFhMQc4aNBpgrD8oWQmQ_P4dH8ava0bYAEkJtLCfiWU6siRjBnymAaKEvJq8zrIYcqXdFuHS_3C10Mb12zlDNrPAkNY9S6ebTMlOQKc2QxObsK9zF3EE8X53U8lsmr/w640-h480/IMG_20221216_191752.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJ4haY7w9ig3pwfTdfRJW1MnM8y29uYaN-FThqxiDAa-yLBOoQlBeJ4W8AGU25giIKhd-otydIUErvF6K0c34RT3tEcqIpzviKCISgCEjCBzIOUWhwU2LLkxZ1B6PamEosdbC5TaAxziAnqj8ClZRsMUvx8TlfIyehpzsezYInexJuJabMpYYCqCzz/w640-h480/IMG_20221216_185321.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXN_lYPpJdLeqNG1eW9A2L4VpazpdqsMorAUwPL4ng0sB1QhyggRw4EGVaDf2SYUoxYJ8Rr2PvWnsdSK7cecq0LhoGlbC4RwhlAA04zkmVs7psARMilQ2dDLByWwKz_zO0QPYYosyuDiLvwkDDYFF-kppYphevy3NHW4FJt6PTRa_hu7W2KUmVmFpb/w640-h480/IMG_20221216_190428.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwemH9GBjM-P4KAPkSJYa4_B6vO30cDI45T2OvGc2Vhuqu9Mt7-gR2DlawmVbpXRPDz_5OIM7QjVQ9b9Qxkj9PKY-80sgeyYLJOnSafvO4Rzyy1Zh6zAzaTihtG1QTMsPUxEv4XsTVKCR4KXJjGp3frfzf6WvA-XtGlezJjj6gd3j0dYRn50yTudh7/w640-h480/IMG_20221216_190433.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgq6C7RLjX1UIteVVYzu-I7Pq9Se_Mae20fjaGteZU5h2oD_s5xmWNjajOwG1g4xjCD_fY5-NxFMCyyaooi2YCuuagAcKNlahMbdAQuq6QBC6JygoT4RjTUm69OHtQPkYw6Bp10aICHm9IGUz7kqPosFItpAKe1fQwasi1VylHpHZHGoFRhm3i_fgcx/w640-h480/IMG_20221216_190439.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJlXG-ahKFWAUOYIb2g6pI6EhJ8-oRW7XXRqII3iNTjloxXlaLAQX0NrelV5hnIfCBO0V4XJy90Ucvww10jXaSxgH3kv9VuymDLKGm_l2DAp4xHuJ5wfYYivZnWT2idjpK-2fr1ddqVGlJ-bn1PEfaJtA6H-hPRjU_IJPQnXpPEhSuM6EjdtYxBDMH/w640-h480/IMG_20221216_191706.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhi5ri952tdYanPSDBnld2gJkjNaGhPysJnFKKRxHVvFx9k-Kn3MW4A2VK5wmdOoueXGYsz8yQfEMFKMFUzvi7zfpUFdfduzMGIW5tcYl2cTUAF3WsHDv3XP_a_wq0RgaUeJFUSXIHAqaJB9Ndm0WylpgpVNk1wZ9R1R7KXU3RvdX6fMEK6E1Ugwh_1/w640-h480/IMG_20221216_184836.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7NIt6cA7fw9t_CoUN9Oa60go7XRrrnQ3UN1wUu5ar2kTnnelDcdzijIGOq8S_bUuWvyvRZnz-On58OhDC5quHeWypxhWvFGNWg8waaRssBQeHPgeuvkM4DiYmU5CHaS3odeJ42QyQC4BGKZAC21Xx-NAxAOoMf-P7bwNDFBzce9JxeXu_2czUGvec/w480-h640/IMG_20221216_184841.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMmYzhsBQD8C6MYOZYQAMtwnD4MTRGwK8EQvVAp_ianm3S-_lnV-QSy0V1w04drJgHl1l5CnN_foATcuxRWnHyk3dB9hkCxXapwLuE-5wgrPljuvdIxSRKXJViMW4kbEj4-y4rZtygDmAKSF5pMBCj19QYbAIlDRmEcPNN5IOVhgOTi9CGxjZmDPYt/w480-h640/IMG_20221216_184843.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhKzxQi7kdT_q5dLFKz2DoBuNo8P0ak_7oaB_dojRGP60VqTbCYOySZQI7gz6ZSXjz2C7K9gEXrfKb_OcQKxgtLhIFdhqIe1Pggwj_wdsI_PHNzj6yV25muryulYfjVfIuNATprOHbsZlC6GDBZDeUvrFaizrvI35fa791K8ryvTmueS9Ppdq2tyPvR/w640-h480/IMG_20221216_184847.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgFazpC8T1i1R_lL5f-aVhm18-kVGUXGJFQl68jAsqy0qeV8vHI83C2ruhOV4k8NPX9yDMYgq4RjqxXqozLsdmazrbPHTrLOW87N2Dj8_OHCZUO1FFxX0wXmvATkGlx4bzQOXzZaQMGiaw4u8TCoXwl7w2Q12ecV3c4rmCFV2V0asa0q4zWBCPpozrL/w640-h480/IMG_20221216_185119.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgYpdC9T4W2VXEtKfeb6b5Gi39T_6WOo5f3L972hzcoSyz-KgHeGXhhDbvgCh8ReQkJUZMgrawvgKXR2hVsI6hP1_AlccVi7Xnef484qbmieTO6E3AaIVUW48fvvZRJCn2PHIQ6H06dMrfXrJtGYxZOBtZLvgDqookreGVkmPHjQKjtnlIaXovIPBoP/w640-h480/IMG_20221216_185123.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg3LM9U-QBNda61eKOgC7Y3pbUPFlMuLImdYqhnbCe8VlPKoEtmYg3ht1ESM9qUi5PuUkcxBgrDLgCMwh3Du3xFh7sQ_gAH3Y0gpottzqF0KhRuoytWEnKzZpi_LUggCrWp63aJIQA3WoQ2jMyQDW7xZ1wACiP2wo1Hjbf-HjhHC9QSoOGimpJBahTS/w640-h480/IMG_20221216_182819.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8TLcaaVpbgj_1PsU13_jwWDzTVwcbTxfnBwpb_rFVgMQDN8b5yngFGoMS7DPG1BQEQtekyLa7lndjuGeC5UsJgfLjFYvrnrpNzdDdU0o8pZtsWsZOXebmb2fS0tsPxe2B4rXTqp4IdhGEPZTN3OIM6ExAYAcHrhjpUrV7LYZh8ovIejRyZp4lHCDw/w640-h480/IMG_20221216_182822.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEisQk0k_WFISuYzbzqOQExG3G-be3Az_unt1t_p7D9muisDjZc4h-VCuaqR0SwpwvpNi6dfc5u75HFm-qj3qC0fSNrukf2JQNmmSGBfyZdxwQGT6wv4F7HFlHWBkVzi4ErVyAuHCwYfBAMDH0RZtuDN7BpAUsndJIicoRZTFuUPbouMVwrXR9d8SvNm/w640-h480/IMG_20221216_184801_01.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgEWeP4lVlc-bLWA_G1ynV8hvVgAboy014x0d0ThFo9jEKpI4vppzJNypoZoo5SV1aicQ7DcbM5-WAUHus8QlAqgH3GSoNG2mEkqIpED2CJ0EsA_CH-9wyjkhZW1xTV6Ns4H1oQaHpwp9KHokwjGvvEym-BT1dvDl9yfFOFpfSxyO8j4pfMemYyuGo5/w640-h480/IMG_20221216_184804.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9feIr4zbSU94BCkUfd-QpnJwF5_MPsRC7ss5mT0V9ItoNGMs-odmmOYhRKOnO6n0LymWkVoFDzCN9RrJPcHiCDrT36F0FLbLeYYTrQ0_9RyyW7vEjjQGmlCZrE7w2zLQ4gPrGOBfeT6hlYrcFNzNaC7pP1DErR1YLbTKBm07dlLito-a2DsUGyEzO/w640-h480/IMG_20221216_184810.jpg?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/agioitheodoroi.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_4035-1024x683.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/agioitheodoroi.com/wp-content/uploads/2022/12/320323679_1320197458774272_8335327489575682768_n-768x1024.jpg?resize=640%2C853&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/agioitheodoroi.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_4038-1024x683.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/agioitheodoroi.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_4054-1024x683.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/agioitheodoroi.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_4059-1024x683.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/agioitheodoroi.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_4060-1024x683.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
Στην εκδήλωση βρέθηκαν εκπρόσωποι της Δημοτικής Αρχής, δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι, καθώς και αρκετά μέλη φορέων και συλλόγων.
![](https://i0.wp.com/agioitheodoroi.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_4051-1024x683.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/agioitheodoroi.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_4067-1024x683.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/agioitheodoroi.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_4028-1024x683.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/agioitheodoroi.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_4030-1024x683.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/agioitheodoroi.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_4068-1024x683.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
Στο τέλος, όλοι έδωσαν ραντεβού για το Σάββατο 17 Δεκεμβρίου στις 19:00, στην μεγάλη συναυλία του Εμπορικού Συλλόγου Αγίων Θεοδώρων με τον αγαπημένο τραγουδιστή Θάνου Καλλίρη.