Δωρεάν Τεστ ανίχνευσης κορωνοϊού στο Κιάτο
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2021/11/eody-rapid-tests-koronoios.jpeg?fit=1024%2C640&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ο Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ) σε συνεργασία με τον Ερυθρό Σταυρό Κορίνθου και το Δήμο Σικυωνίων θα διεξάγουν δωρεάν ελέγχους ταχείας ανίχνευσης αντιγόνου (rapid test) Covid-19, την Τρίτη 05 Μαρτίου 2024, στο Κιάτο. Ειδικότερα, οι Κινητές Μονάδες Υγείας (ΚΟΜΥ) του ΕΟΔΥ θα βρίσκονται ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΘΕΑΤΡΟΥ και θα διενεργούν rapid test από 09:30 έως 14:00. (Είσοδος από οδό Π. Παπαληγούρα).
Οι πολίτες θα πρέπει να έχουν μαζί τους απαραιτήτως το ΑΜΚΑ.