Με λαμπρότητα και επισημότητα τελέστηκε ο εορτασμός της 25ης Μαρτίου στο Κιάτο
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4179-scaled-1.jpg?fit=1024%2C683&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Με λαμπρότητα και επισημότητα τελέστηκε ο εορτασμός της 25ης Μαρτίου στο Κιάτο. Μετά την ολοκλήρωση της δοξολογίας πραγματοποιήθηκε κατάθεση στεφάνων στο ηρώο του από την τοπική αυτοδιοίκηση, τους πολιτιστικούς συλλόγους, τα σώματα ασφαλείας κ.α. μετά ακολούθησε η καθιερωμένη παρέλαση. Συγχαρητήρια στους συλλόγους και στα σχολεία που εντυπωσίασαν με τις πανέμορφες παραδοσιακές στολές τους. Χρόνια πολλά Ελλάδα
www.kiatonews.gr