Ξεκίνησε η αξιολόγηση των υπαλλήλων της Περιφέρειας Πελοποννήσου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/07/Κτίριο-Περιφέρειας-1-1-rotated-e1636457307252.jpg?fit=1021%2C574&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ξεκίνησε η διαδικασία της αξιολόγησης των υπαλλήλων της Περιφέρειας Πελοποννήσου.
Όπως ενημερώνει η Περιφέρεια, ο Παναγιώτης Νίκας, είχε επαφή με τους διευθυντές και τους συνέστησε ” να προβαίνουν σε αντικειμενική καταγραφή των δυνατοτήτων και της προσφοράς καθενός εκ των υπαλλήλων”.
” Η αξιολόγηση για όλους τους υπαλλήλους της Περιφέρειας, θα είναι αντικειμενική, ειλικρινής, δίκαιη, αυτό επιτάσσει το δημόσιο συμφέρον”, σημείωσε ο περιφερειάρχης.
Όπως γνωστοποιήθηκε, ο ίδιος ο περιφερειάρχης θα επιβλέψει, προσωπικά την σχετική διαδικασία.