Οριστικό: Δεν θα γίνει ούτε φέτος το Πανηγύρι στην Τεγέα!
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2021/07/04edc6784a6d22a1e98e3b726f10681f_XL.jpg?fit=918%2C516&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
![This image has an empty alt attribute; its file name is 21-05-30_220234_WonderFox_Photo_GIF_001_(1).gif](https://i0.wp.com/www.korinthosnews.gr/uploads/banners/21-05-30_220234_WonderFox_Photo_GIF_001_(1).gif?resize=507%2C367&ssl=1)
Απόφαση να μην οργανωθεί ούτε τη φετινή χρονιά το Πανηγύρι και η Έκθεση στην Τεγέα έλαβε χθες (14/7/2021) το Διοικητικό Συμβούλιο του Τεγεατικού Συνδέσμου.
Αυτό ανακοίνωσε ο Πρόεδρος του Τεγεατικού κ. Κωνσταντίνος Αθανασόπουλος στη Δημοτική Ραδιοφωνία.
Αξίζει να σημειωθεί ότι το Πανηγύρι δεν είχε γίνει ούτε το 2020, ενώ φέτος δεν θα γίνει για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά. Η προηγούμενη φορά που δεν είχε γίνει Πανηγύρι ήταν το 1940!
![20210715 09531779 page 0001](https://i0.wp.com/www.kalimera-arkadia.gr/images/2021-examino2/20210715_09531779_page-0001.jpg?w=640&ssl=1)