Φόρεσε τα γιορτινά του το Πνευματικό Κέντρο Λουτρακίου (Εικόνες – video)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2023/12/pk6.png?fit=1024%2C721&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Όλα τα δένδρα στον περιβάλλοντα χώρο του Πνευματικού Κέντρου, στολίστηκαν με όμορφα λαμπιόνια που δημιουργούσαν λαμπερά μοτίβα, προσδίδοντας στο χώρο την απαιτούμενη μαγεία των Χριστουγέννων. Η παρουσία του κόσμου, ήταν εντυπωσιακή, ενώ την αντίστροφη μέτρηση για να φωτιστεί ο χώρος, έκανε ο Δήμαρχος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων, Γιώργος Γκιώνης.
Δείτε video και φωτογραφίες από την εκδήλωση: Διαβάστε τη συνέχεια του Άρθρου www.loutraki365.gr
![](https://i0.wp.com/www.loutraki365.gr/sites/default/files/2023/12/pk2.png?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.loutraki365.gr/sites/default/files/2023/12/pk3.png?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.loutraki365.gr/sites/default/files/2023/12/pk10.png?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.loutraki365.gr/sites/default/files/2023/12/pk11.png?w=640&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.loutraki365.gr/sites/default/files/2023/12/pk14.png?w=640&ssl=1)