Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το 1ο τουρνουά μπάσκετ στο Κλειστό Γυμναστήριο Νεμέας (video – φώτο)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/04/29683173_570135276704156_1673485259971346148_n.jpg?fit=960%2C720&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το 1ο τουρνουά μπάσκετ στο Κλειστό Γυμναστήριο Νεμέας. Συνολικά πήραν μέρος οι ακαδημίες: Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ. ΑΡΙΣΤΕΑΣ Γ.Σ.Φ.ΑΡΓΟΥΣ, ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣΤΡΟΥΣ, Κ.ΑΟ.ΚΟΡΙΝΘΟΥ.
Mεγάλη τιμή και χαρά για όλα τα παιδιά ήταν η παρουσία του πρώην διεθνή καλαθοσφαιριστη Δημήτρη Παπανικολάου, ο Κώστας Μπαναγής του προσέφερε τιμητική πλακέτα.