ΑΣΠ Κόρινθος: 2 στα 2 με τον Ποσειδώνα Λουτρακίου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/03/VA-Photography-008_-1080x675.jpg?fit=1024%2C640&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Μετά την εντος έδρας νίκη στην πρώτη αγωνιστική με αντίπαλο την ομάδα της Ομόνοιας Ναυπάκτου, με σκορ 3-1, τα κορίτσια μας έκαναν το 2 στα 2 με τον Ποσειδώνα Λουτρακίου.
Με πολύ καλή απόδοση και χωρίς να απειληθουν ιδιαίτερα εκτός από το δεύτερο σετ, τα κορίτσια μας πήραν την νίκη μέσα στο Γαλανοπουλείο στάδιο με 3-0 σετ 15-25 23-25 9-25.
ΑΣΠ Κορίνθος: (Σουκουλης) Ελευθερίου, Ελεζι, Μετόχου, Κριτσελά, Κουμούτση, Μπιτούνη, Δεδε, Οικονόμου, Κοκαλιάρη, Χατζή, Σκουρτη, Κατσαρού, Τσίαρα.
Επόμενο παιχνίδι Μ.Δευτερα 2/4 και ώρα 16:00, με τον Απόλλωνα Ξυλοκάστρου στο κλειστό της Κορίνθου.