62 οι νοσηλείες covid-19 στην Περιφέρεια Πελοποννήσου μέχρι και χθες
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2022/01/covidkor-1.jpg?fit=718%2C677&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Mε βάση την ενημέρωση που έγινε το πρωί σήμερα στις κλινικές covid-19 των νοσοκομείων της Περιφέρειας νοσηλεύονταν -μέχρι και χθες συνολικά 62 άτομα και συγκεκριμένα, στο Νοσοκομείο Αργους 6, στο Νοσοκομείο Ναυπλίου 7, στο Παναρκαδικό Τρίπολης 9, στο Νοσοκομείο Κορίνθου 16 (τα 5 σε ΜΕΘ), στο Νοσοκομείο Σπάρτης 8 και στο Νοσοκομείο Καλαμάτας 16.