Αντώνης Κατσιμπούλας: Ξεκινήσατε τον προεκλογικό αγώνα απο το χωριό της Στυμφαλίας, γιατί αυτό δεν είναι δημοτικό συμβούλιο – Έντονη λογομαχία (video-φώτο)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/03/Still0310_00008.jpg?fit=640%2C480&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ο Αντώνης Κατσιμπούλας στην ομιλία του έριξε ευθύνες για τους χειρισμούς για το νερό στον Δήμαρχο Σικυωνίων Σπύρο Σταματόπουλο, και μεταξύ άλλων τόνισε:
Ξεκινήσατε τον προεκλογικό αγώνα απο το χωριό της Στυμφαλίας, γιατί αυτό δεν είναι δημοτικό συμβούλιο
Έντονη λογομαχία με τον πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου.