Με μεγάλη συμμετοχή έγινε η εθελοντική αιμοδοσία στο Δήμο Σικυωνίων (φώτο)
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/05/31521440_2071852319740081_8347246223693971456_n.jpg?fit=960%2C540&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Ο Δήμος Σικυωνίων ευχαριστεί θερμά όλους τους δημότες, που είχαν την ευγενή καλοσύνη να ανταποκριθούν με προθυμία στην εθελοντική αιμοδοσία, που διοργάνωσε την Κυριακή 6 ΜΑΪΟΥ 2018 στο Δημαρχείο Κιάτου.
Ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την εκδήλωση ανθρωπιάς που αποδεικνύεται κάθε φορά με τη συμμετοχή σας στην ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ… ο εθελοντισμός είναι στάση ζωής κ αποδεικνύεται καθημερινά στη πράξη.