Ετήσιος αποκριάτικος χορός της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Κορινθίας με Λευτέρη Πανταζή και τη Naya
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2019/02/4343234324555.jpg?fit=914%2C1280&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Κορινθίας διοργανώνει τον ετήσιο Αποκριάτικο Χορό που θα γίνει το Σάββατο 2 Μαρτίου 2019 στον χώρο εκδηλώσεων του Korinthian Palace στον Σολομό με τον ανεπανάληπτο Λευτέρη Πανταζή και τη Naya και ετοιμάζονται να ξεκινήσουν το κοινό της Κορινθίας.
Η είσοδος επιτρέπεται για όλους