Oρκωμοσία των αποφοίτων του Τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου στο Δημοτικό Θέατρο Κορίνθου
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/04/20161212_124346.jpg?fit=1024%2C768&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Τη Δευτέρα, 30 Απριλίου 2018 και ώρα 15:30, θα πραγματοποιηθεί ορκωμοσία των αποφοίτων του Τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου στο Δημοτικό Θέατρο Κορινθίων (Δαμασκηνού & Κολοκοτρώνη, Κόρινθος).
Στην ορκωμοσία θα συμμετέχουν απόφοιτοι του Προπτυχιακού προγράμματος σπουδών και των Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών «Διακυβέρνηση και Δημόσιες Πολιτικές», «Παγκόσμια Πολιτική Οικονομία», «Μεσογειακές Σπουδές» και «Παγκόσμιες Προκλήσεις και Συστήματα Αναλύσεων».