O οδοκαθαριστής από τους Αγίους Θεοδώρους που καθαρίζει ..χορεύοντας και έγινε viral !!
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/09/Snapshot-1-1-9-2018-4-55-.png?fit=465%2C262&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
‘Ενας αξιαγάπητος συμπολίτης μας από τους Αγίους Θεοδώρους, εκτελώντας κοινοφελή εργασία στο Δήμο Λουτρακίου – Περαχώρας και Αγίων Θεοδώρων, είναι απο τους πλέον συνεπείς υπαλλήλους της καθαριότητας !…
Και βέβαια πολλοί είναι οι ευσυνείδητοι υπάλληλοι, όμως ο συγκεκριμένος είναι 70+ ετών, αεικίνητος, με ένα δικό του χαρακτηριστικό τρόπο να καθαρίζει …χορεύοντας !!!! κρατώντας δύο σκούπες, τις οποίες χρησιμοποιεί ρυθμικά και ταυτόχρονα !!
Αγαπάμε !!!!
Δείτε το βίντεο
Πηγή-loutrakiblog.gr