Οι κεραυνοί δημιούργησαν προβλήματα στο ηλεκτρικό ρεύμα σε αρκετές περιοχές των δήμων Βέλου-Βόχας και Σικυωνίων
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/09/76-009866.jpg?fit=640%2C365&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
Από τις 23:00 περίπου χτες το βράδυ και μέχρι αυτήν την ώρα δεν έχει επανέλθει το ηλεκτρικό ρεύμα σε αρκετές περιοχές στο ηλεκτρικό ρεύμα σε αρκετές περιοχές των δήμων Βέλου-Βόχας (Βραχατίου) και Σικυωνίων
και των ορεινών περιοχών τους λόγω βλάβης που προέκυψε από πτώση κεραυνών. Έπειτα από τηλεφωνική επικοινωνία ανέφεραν ότι σε λίγο θα επανέλθει το ρεύμα.