ΜΕ ΝΙΚΗ ΒΛΕΠΕΙ PLAY-OFFS Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
![](https://i0.wp.com/korinthostv.gr/wp-content/uploads/2018/11/888887.jpg?fit=1024%2C587&ssl=1)
Κοινοποίηση ειδήσεων
5η στροφή πριν το τέλος της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος της Α2 Handball, με την ομάδας μας να αντιμετωπίζει τη φιλόδοξη ομάδα του Κορωπίου. Η νίκη είναι μονόδρομος για την είσοδο μας στους τελικούς play offs του πρωταθλήματος.
Καλούμε το φίλαθλο κόσμο του Λουτρακίου το απόγευμα του Σαββάτου στις 18:00 να στηρίξει την ομάδα μας, στην προσπάθεια αυτή .